Citroen C1

1.0 e-VTi Selection / 5-drs / AIRCO / APP IN CAR / 2e EIG / DEALER ONDERHOUDEN

Citroen C1 1.0 e-VTi Selection / 5-drs / AIRCO / APP IN CAR / 2e EIG / DEALER ONDERHOUDEN

Galerij

€ 6.995,00

Gebeld worden?

Pagina delen

Omschrijving

De Automannen bieden aan: rechtstreeks van 2e eigenaar afkomstig, een keurige Citroen C1 1.0 e-VTi Selection 5-deurs voorzien van Airconditioning, Citroen Audio met USB, koppelen van mobiel via App In Car, Elektrische ramen voor, Centrale vergrendeling met afst.bediening, Isofix kinderstoelbevestiging, metallic lak en meer.

Onderhoud: de auto is voorzien van een keurige Citroen dealer onderhoudshistorie en de huidige APk keuring is geldig tot mei 2026.
Indien gewenst wordt een nieuwe APK keuring en aflevercontrole verzorgd voor € 250 euro.

Voor een afspraak voor bezichtiging, een proefrit, taxatie van uw inruilauto of gewoon meer informatie; bel, mail of Whatsapp met Sanne op 06-25027282 of Patrick op 06-55137948. We zijn van 09.00 uur tot 19.00 uur op beide nummers te bereiken. Een email sturen kan ook: info@de-automannen.nl

Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 17.00 uur en op zaterdag tot 14.00 uur. Zondag is voor familie en sport.

Garantie: We zijn partner van Autogarantie.nl, afhankelijk van bouwjaar en kilometerstand kan uw aangekochte auto tegen meerprijs worden voorzien van 6 of 12 maanden garantie. (Het vermelde bedrag is te allen tijde een indicatie)

Financiering: We zijn partner van Dealer Totaal Concept Financieringen. Onderaan elke advertentie staat een calculator en een link om een aanvraag te doen. Voor meer info bel of mail gerust.

INRUIL MOGELIJK (auto, motor, camper, caravan, trailer)

Bel of mail voor een afspraak. We zijn regelmatig onderweg om mooie auto’s in te kopen.

Over ons: Wij, Sanne Bouwman en Patrick Magito, zijn beiden al ruim 20 jaar actief in de autobranche en in april 2020 hebben we besloten om samen een nieuw autobedrijf te beginnen. De kernwaarden van De Automannen zijn: lage kosten, goede inkooppartners, een hoge omloopsnelheid en occasions van uitstekende kwaliteit voor messcherpe prijzen.

We hebben bewust gekozen voor een budget vriendelijke maar nette locatie, want door onze vaste kosten laag te houden zorgen we voor scherpe prijzen zonder op kwaliteit te hoeven in te leveren.

Met vriendelijke groet,

De Automannen / Bouwman & Magito B.V. ( The auto men, Les Voitures Monsieurs, Die Auto-Männer, Los hombres del auto )
Wattstraat 4
4004 JS Tiel

Sanne: 06-25027282
Patrick: 06-55137948

info@de-automannen.nl
www.de-automannen.nl

Disclaimer

Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder.

Technische gegevens

Motor

Prestaties

Accu en opladen

Interieur

Exterieur

Banden & Velgen

Voorkant

Achterkant

Opties

Opties
ABS
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco
Anti Blokkeer Systeem
Anti Slip Control
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Boordcomputer
Brake Assist System
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Electronic Stability Program
Elektrische ramen voor
ESP
Hill hold-functie
ISOFIX kinderstoelbevestiging
LED dagrijverlichting
Metallic lak
Radio
Start/stop systeem
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Stuurwiel multifunctioneel
Traction control

Lease Calculator

Vraag een proefrit aan

Uw Auto inruilen?